GÜNDEM 30.12.2021 16:45:00 0

Başkan Dr.Ömer Selim ALAN'ın Yeni Yıl Mesajı

“2022 YILININ SAYGIDEĞER ZONGULDAKLI HEMŞEHRİLERİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDERİM.”

“2022 YILININ SAYGIDEĞER ZONGULDAKLI HEMŞEHRİLERİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDERİM.” 

 Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, 2022 yılının başta Zonguldak halkı olmak üzere, tüm insanlığa; sağlık, mutluluk, huzur getirmesini temenni ederek, yapmış olduğu yazılı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi: 

“Değerli hemşehrilerim, bir yılı daha acısıyla, tatlısıyla geride bırakarak yeni bir yıla girmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Umutlarımız, hedeflerimiz ile birlikte yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına, azim ve kararlılığımız sürecektir.
Yeni yılda, şehrimiz de vatandaş odaklı hizmetlerimiz ile, gönüllerinize dokunan vizyon ve projelerimiz ile, daha yaşanabilir bir Zonguldak’ı sizlerle buluşturmak en büyük amacımızdır. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek, yolumuza var gücümüz ile emin adımlarla devam edeceğiz. 
2022 yılının, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz eder, yeni yılın, sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve birlik-beraberliğimizin daha da kenetlenmesi temennisi ile sizleri en kalbi duygularım ile muhabbetle selamlarım.


                                                                                      Dr. Ömer Selim ALAN
                                                                                 Zonguldak Belediye Başkanı